Apto 111 Centro
| Wi-Fi | Gratis parkering | Incheckning/Utcheckning Snabbincheckning/-utcheckning |
| Spa & Hälsocenter Jacuzzi | Luftkonditionering | Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
Lägenheten Apto 111 Centro Araguaína, som ligger ungefär 6 minuters promenad från Cachoeira Véu de Noiva, har plats för upp till 3 gäster. För att utforska området erbjuder den här 45 m² stora lägenheten cykeluthyrning.
Populära attraktioner i området inkluderar Praia dos Buritis, ungefär 2 km bort. Om du vill utforska omgivningarna kan du besöka Universidade Federal do Tocatins, ungefär 10 minuter med bil från lägenheten.
En separat toalett och en dusch erbjuds på boendet och garanterar en bekväm vistelse. Det finns också badlakan och handdukar.
Om du har ett tidigt flyg från Araguaína, ligger lägenheten Apto 111 Centro med 1 sovrum 5 km från flygplatsen Araguaina.
- Lokala sevärdheter
- Salao do Reino das Testemunhas de Jeova2,4 km
- Assembleia de Deus Arautos da Fe2,4 km
- Universidade Federal do Tocatins1,9 km
- Praia dos Buritis2,3 km
- Cimba Park2,1 km
- Praça Do Noroeste1,2 km
- Cachoeira Véu de Noiva500 m
- Flygplatser
- Araguaina Flygplats10 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Gratis parkering
- Parkering utanför anläggningen
- Snabbincheckning/-utcheckning
- Inga husdjur
- Säkerhet
- Endast för vuxna
Aktiviteter och avkoppling
- Jacuzzi
Service
- Flygplatstransfer (mot avgift)
- Tvätt
- Matinköpsservice
På rummet
- Luftkonditionering
- Sittgrupp
- Matbord
- Gratis toalettartiklar
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Hur långt är det till stadens centrum från lägenheten Apto 111 Centro?
Det tar 10 minuters promenad från lägenheten Apto 111 Centro till stadens centrum. - ❓
Erbjuds transfer i lägenheten Apto 111 Centro?
Gästerna i lägenheten Apto 111 Centro kan begära transfer. - ❓
Vad är lägenheten Apto 111 Centros storlek?
Lägenheten Apto 111 Centros yta är 45 kvadratmeter. - ❓
Hur många gäster kan bo i lägenheten Apto 111 Centro?
Upp till 3 gäster kan bo i lägenheten Apto 111 Centro.